Ole yhteydessä

Huom! TOIMISTO ON LOMALLA HEINÄKUUN AJAN.

OPPILASTOIMISTOMME on auki arkisin klo 13-17:

Puh. 040 565 1236

Email: toimisto@kvlto.fi

Käyntiosoite (+ posti): Suvorovinkuja 3, 53900 Lappeenranta

Tanssiopettajien sähköpostit:

  • Anu Itkonen, anu.itkonen@kvlto.fi
  • Noona Hatakka, noona.hatakka@kvlto.fi
  • Paulina Kuokkanen, paulina.kuokkanen@kvlto.fi
  • Roosa Raanoja, roosa.raanoja@kvlto.fi

Rehtori
Kaija Kontunen-Forsblom, puh. 040 519 4305 // kaija.kontunen@kvlto.fi

Tuottaja-tiedottaja
Krista Holappa, puh. 050 5050 217 // krista.holappa@kvlto.fi

Opetuspisteemme:

Kouvola-talo
Varuskuntakatu 11, 45100 Kouvola

Elimäen Kartanokoulu (yhtenäiskoulu)
Vanhamaantie 26, 47200 Elimäki

____________________________________________________________________________________

SEURAA MEITÄ SOMESSA, SAAT ENSIMMÄISENÄ
AJANKOHTAISTA TIETOA TAPAHTUMISTAMME:

Instagram:

Tilin nimi: @kouvolantanssiopisto

Facebook:

Tilin nimi: Kouvolan Tanssiopisto

____________________________________________________________________________________

Laskutus:

VERKKOLASKUT

Verkkolaskuosoite: 003710923853
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä:  Open Tex Oy

HUOM! Laskujamme koskevat kysymykset voit lähettää sähköpostiin: toimisto@kvlto.fi